До Львова із Фатіми прибула мандрівна статуя Пресвятої Богородиці

Дата: 19.03.2022 22:52
Кількість переглядів: 2049

До львівського храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, що на Сихові (Майдан святого Івана Павла ІІ Папи Римського, 1), прибула мандрівна статуя Діви Марії з Фатіми (Португалія). Про це повідомили на релігійному інтернет-ресурсі “Духовна велич Львова”

Відтак,  вірян запрошують на Божественну Літургію.

У храмі Різдва Пресвятої Богородиці розповіли:

“Центр Святині Фатіми (Португалія) надає нам офіційну копію Статуї Фатімської Божої Матері, щоб у Її присутності просити перед Богом про захист та мир в Україні та в світі. Статуя Богородиці прямує саме до нашого храму Різдва Пресвятої Богородиці та перебуватиме тут з 17 березня по 15 квітня 2022 року Божого. Тож запрошуємо всіх на Божественну Літургію, після якої зустрічатимемо Статую Богородиці”.