Привітання міського голови із Вербною Неділею

Дата: 17.04.2022 09:00

Дорогі  жителі та гості Рудківської громади!

Щиро вітаю усіх з Великим Християнським святом

Святого Входу Господнього в Єрусалим,

або, як його ще називають у народі, Вербною Неділею.

Вперше нашому поколінню доводиться святкувати Вербну неділю під звуки сирен і вибухів. Та попри війну і звірства окупантів, ворогу не вдається зламати нашу віру та оптимізм.

Тож хай ці вербові галузки, які є передвісниками воскресіння Христа, стануть символом перемоги добра над злом, наповнять Ваш будинок  світлим щастям, новими надіями, теплою атмосферою любові та взаєморозуміння!

Здоров’я, благополуччя та затишку кожному воїну та

кожній українській родині!

Божого Вам благословення!

З повагою,                                                                                                                               міський голова                                                                         Іван ЛОЗИНСЬКИЙ