A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Увага! Оголошення щодо збуту сільгосппродукції на ринок "Шувар"

Дата: 26.05.2022 14:36
Кількість переглядів: 151

 

 

 

 

Оголошення!

       Військова агресія російської федерації, через яку на частині території України неможливо вирощувати сільськогосподарську продукцію, стала загрозою продовольчій безпеці нашої держави, тому  забезпечення населення продовольством   у великій мірі залежатиме  від результатів роботи аграріїв західних областей України.

      Відповідно до Закону України «Про оптові ринки сільськогосподарської продукції» від 25.06.2009 р. № 1561-VI серед основних напрямків діяльності оптових ринків сільськогосподарської продукції як частини  агропромислового комплексу є сприяння прискореному просуванню с/г продукції від виробника до кінцевого споживача та в одержанні прибутку, здійснення ветеринарно - санітарного контролю та нагляду , та інші .

      ТзОВ «Ринок сільськогосподарської продукції «Шувар», якому наказом Міністерства  аграрної політики України №560 від 15.09.2010 року надано статус оптового ринку сільськогосподарської продукції, знаходиться  у м. Львів  на проспекті Святого Івана Павла  II, 4-Б є найбільшим агропродовольчим хабом західної України, через який реалізовується більше 1 млн. тон продуктів харчування та сільськогосподарської продукції в рік.

      Підсумовуюче викладене, Рудківська міська  рада інформує виробників сільськогосподарської продукції  про те, що ринок сільськогосподарської продукції «Шувар», оминаючи спекулятивну складову у формі перекупників, створює найкращі умови для збуту сільгосппродукції кінцевому споживачу, а також надає інші послуги, виходячи з індивідуальних потреб  та можливостей  кожного сільгоспвиробника, у тому числі – допомогу у придбанні паливно – мастильних матеріалів для доставки продукції на ринок «Шувар».

 

  За більш детальною інформацією можна звернутись за телефоном:

 

0938764817 – Андрій Мельничук

0993275097 – Тетяна Попович


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень