Новий спільний проект відповідає вимогам воєнного часу.

Дата: 30.05.2022 17:11

Фото без опису                      Фото без опису                     Фото без опису

Рудківська громада є однією з громад учасниць проекту ”Підтримка гуманітарних ініціатив по розміщенню тимчасово переміщених осіб в 3-х громадах” що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах проєкту "Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства". Даний проект ініційований та реалізується благодійним фондом “Молода громада” в співпраці з Рудківської територіальною громадою, ГО “Агенція розвитку м.Рудки”.

Учасниками цього проекту є також Тульчинська громада у Вінницькій області та Межівська громади у Дніпропетровській, які також допомагають українцям, які вимушені були покинути свої домівки.

Завдяки проекту наша громада зможе організувати зручний прихисток для 30 переселенців завдяки новим мобільним ліжкам, які будуть розміщені в місцях розташування.

Успішна реалізація  проекту – це спільна праця всіх його учасників.

Попереду цікава кропітка робота.