Повідомлення про оприлюднення рішення виконавчого комітету Рудківської міської ради "Про затвердження Рудківському ВУЖКГ норм утворення ТПВ для підприємств, установ, ФОП , житлових будинків приватного і комунального сектору"

Дата: 11.07.2022 15:22

Оприлюднюється рішення виконавчого комітету Рудківської міської ради «Про затвердження Рудківському ВУЖКГ норм утворення ТПВ для підприємств, установ, ФОП, житлових будинків приватного і комунального сектору».

Розробник – Рудківське ВУЖКГ.

Мета – існуючі норми надання послуг з вивезення побутових відходів не відображають фактичне накопичення твердих побутових відходів у Рудківській територіальній громаді.

З повним текстом  рішення  можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Рудківської міської ради в розділі «Рішення виконкому»