A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

В Рудківській громаді завершується перший етап пілотування  по проєкту БФ «Молода громада» щодо залучення жителів громади  до вирішення актуальних питань життя своєї території.

Дата: 13.07.2022 11:54
Кількість переглядів: 869

 


 

  Випробовуємо нові підходи/ методи вирішення невеликих і більших завдань в Рудківській громаді . Схема дуже проста: якщо ви надали допомогу , необхідну в умовах воєнного стану(речі/послугу) – і це зафіксовано в Рудківській міській раді, - отримали РВ-токен (бали/умовні кошти ).  Хто більше корисного робить для громади, той більшою сумою розпоряджається при голосуванні за проєкти, запропоновані жителями нашої громади. Саме для цього потрібні РВ-токени. https://sites.google.com/view/pb-token За цим посиланням можна наочно розглянути як отримують і за що (5 смарт –контрактів) РВ – токени жителі Рудківської громади. Участь у проєкті взяли вже більше 90 осіб.
Звідки гроші на реалізацію проєктів? Від БФ «Молода громада». Організатори відкривають свої гаманці для допомоги громаді,  але не знають місцевих потреб. Вони хочуть, щоб мешканці самі визначали на що потрібно витратити гроші. Але тільки ті мешканці, які самі  роблять щось корисне для громади, допомогають армії 

чи переселенцям.  Думка тих, хто нічого не робить, тут не рахується (Погодьтеся це слушно).

 Для передачі права розпоряджатися своїми грошима використуються РВ-токени. Їх вручають благодійникам.

Мета пілотування такого проекту - подивитися як це працює. Далі зможемо використати 

подібний метод вже у нашому громадському бюджеті. Активних  жителів громади попереду чекає тренінг по написанню проєктів та голосування за найбільш  актуальні з них. 

   Слідкуйте за нашою інформацією.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора