З 11 липня заборонено куріння у громадських місцях

Дата: 14.07.2022 17:57

У грудні минулого року Верховна Рада ухвалила  Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров'я населення від шкідливого впливу тютюну». Перші нововведення почали діяти вже від сьогодні.

Електронні сигарети, пристрої для нагрівання, кальяни, трав'яні вироби, як і звичайні цигарки, заборонено вживати у громадських місцях. Зокрема, це стосується і закладів громадського харчування, де вже не буде зон або приміщень для куріння. За порушення заборони для громадянина передбачений штраф 51-350 грн, для закладів - 3-15 тис. грн.

Прийняття даного закону є ще одним кроком на шляху до євроінтеграції.

Також збільшуються штрафи за продаж неповнолітнім тютюнових виробів, електронних сигарет та рідин до них у розмірі 1020 грн, а в разі повторного порушення протягом року – 10 200 грн.