Завершується підготовка до пітчингу (відбору) проєктів соціальної дії

Дата: 01.08.2022 15:57

Потреба в розвитку громад, ініціатив мешканців не зникла попри непростий воєнний час. Події останніх місяців зробили її ще актуальнішою.

Тому 19-21 липня 2022 року Інна Старчікова (БФ Молода громада) та Маріанна Макарчук проводили тренінг по написанню проєктів для ініціаторів позитивних змін Рудківської та Дубечненської громад. Учасники навчання старанно виконували тести, домашні завдання. Адже написати добрий перспективний соціальний проєкт непросто. Презентації проєктів мають бути готові для опублікування в системі Інтернет для обговорення.

Голосувати за кращі з них будуть місцеві інвестори - власники РВ-токенів Рудківської та Дубечненської громад (це інновація, яку зараз пілотують в цих громадах).

Попередньо 09.08.2022 року в Рудківській громаді буде проведено пітчинг (відбір кращих) проєктів , де переможці будуть визначатись тільки мешканцями-власниками зароблених РВ-токенів (тут про це детальніше: https://sites.google.com/view/pb-token).

Члени благодійного фонду “Молода громада”, ГО “Агенція розвитку м.Рудки” та працівники Рудківської та Дубечненської громад 22.07.2022 року обговорили необхідні заходи для проведення успішного пітчингу проєктів.

Надаємо форму для заповнення подавачами проєктів https://forms.gle/et6MdAcfuHNoFTDA8