УВАГА! ТРИВАЄ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ВАЖЛИВІ СОЦІАЛЬНІ ПРОЄКТИ в РУДКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ !!!

Дата: 10.08.2022 17:19

КОНКУРС (!!!) організований БФ Молода громада #фондМолодаГромада у співпраці з Рудківською міською радою. Подано сім проєктів - сім актуальних та цікавих ідей.

Лінк на посадкову сторінку: https://sites.google.com/view/pb-token На посадковій сторінці натисніть вгорі справа на назву «Рудківська ТГ». Зможете ознайомитися з усіма проєктами. Є презентації, описи проєктів та, навіть, відеозапис презентації кожного проєкту окремо, Лінк на такий запис ви можете побачити на посадковій сторінці в карточці кожного проєкту. Також на сторінці можна побачити результати голосувань (ВЖЕ ВИЯВИЛИСЯ ПЕВНІ ЛІДЕРИ, але ситуація стрімко змінюється)).

До 16.08.2022 року в Рудківській громаді буде відбуватися голосування за проєкти, де переможців визначать тільки активні мешканці – волонтери, власники зароблених РВ-токенів.

Працюємо всі заради майбутнього! В України і українців майбутнє обов’язково буде щасливим!!!