ОГОЛОШЕНО ТОЛОКУ до СВЯТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 11.08.2022 11:54

Наближається важливе для всіх громадян України свято –

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ 24 серпня 2022 року.

Нашій Державі 31 рік.

ТРЕБА ЯКІСНО ПІДГОТУВАТИСЯ ДО СВЯТА!!!

Щоб і у дворі, і навколо нього, в  селі чи місті було чисто та приємно!

Рудківська міська рада відповідно до рішення виконкому № 162 від 09.08.2022 року  оголосила на території Рудківської ТГ толоку з 10.08. по 20.08.2020р.

Звертаємось до керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців провести заходи по благоустрою своєї та прилеглої територій. Координаторами заходів благоустрою у м.Рудки є Рудківське ВУЖКГ, у старостинських округах – старости.

Лише конкретними справами, а не гучними словами ми можемо довести свою повагу та любов до держави Україна, до свого міста чи села,

свій патріотизм!