ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ! Проводиться обприскування сільськогосподарських культур !

Дата: 15.08.2022 17:25

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

З метою:

• дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями;
  • виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності;
  • запобігання небажаному контактуванню населення із обробленими масивами с/г культур;
  • запобігання небажаному впливу засобів захисту рослин на стан бджіл

компанія «Контінентал Фармерз Груп» інформує вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях згідно з наступним графіком:

Сільська рада/ОТГ

Населений пункт

Дата обпри-скування

Приблизна площа обробітку

Група пестицидів

Ступінь токсичності

Термін дії препарату

Рекомендований термін ізолювання бджіл

Новокалинівська

с. Містковичі

600 га.

Потрібно ізолювати під час оприсуквання

Новокалинівська

c. Бабина

700 га.

Потрібно ізолювати під час оприсуквання

Рудківська

с. Купновичі
с. Луки

Гербіцид

Не потрібно ізолювати під час оприсуквання

Контактна особа від «Контінентал Фармерз Груп»: _Луцюк Вадим Володимирович_____

Номер телефону:                                                                       ___0982295213_________________

ПРОІНФОРМУЙТЕ ПАСІЧНИКІВ ТА МІСЦЕВЕ НАСЕЛЕННЯ ДЛЯ УНИКНЕННЯ НЕПОРОЗУМІНЬ!

ВАЖЛИВО: Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише ліцензійні препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які зареєстровані і діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно ст. 21 ЗУ «Про захист рослин», ст. 11 ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та ст. 30, 37-40 ЗУ «Про бджільництво».

У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій.

З повагою,

«Контінентал Фармерз Груп»

Гаряча лінія 0 800 508 805

З листом ознайомлений:

_________  ___________  ___________________   Сільський голова/староста ________________с/р/ОТГ

(дата)                 (підпис)                            (П.І.П.)                                                                                            (назва с/р/ОТГ)