A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

УВАГА! ЗАВЕРШИЛОСЯ  ПЕРШЕ ВИВАЖЕНЕ ГОЛОСУВАННЯ ЗА СОЦІАЛЬНІ ПРОЄКТИ в РУДКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ !!!

Дата: 17.08.2022 15:31
Кількість переглядів: 455

 

Протягом червня та липня більше 200 мешканців Рудківської громади за свої добрі справи на користь ЗСУ і т.і. отримали РВ-токенів на загальну суму 33515 грн. І ось протягом тижня, з 9 по 16 серпня, володарі РВ-токенів вирішували які саме місцеві проєкти їм цікаво підтримати отриманими РВ-токенами (це і називається “виваженим голосуванням”, коли голосують кількістю отриманих РВ-токенів).

7 місцевих команд представили до їхньої уваги 7 соціальних проєктів, з якими можна ознайомитись за посиланням https://sites.google.com/view/pb-token (після переходу за посиланням натисніть там вгорі справа на назву «Рудківська ТГ»). Там ви знайдете презентації, описи проєктів та, навіть, відеозапис презентації кожного проєкту окремо.

 

Попередні результати виваженого голосування виглядають наступним чином:

Як ви бачите підтримка проєктів мешканцями, власниками РВ-токенів, розподілилась між різними проєктами, і жоден з них не зібрав суму, яку запитував для впровадження.

Отже наступним кроком власники РВ-токенів за участю проєктних команд мають продемонструвати свої навички самоврядування та визначитись щодо наступних цікавиих питань:

- власники РВ-токенів спробують перерозподілити свої РВ-токени між проєктами таким чином, аби хоча б один проєкт набрав запитувану суму?

- або відбудеться донакопичення коштів на впровадження проєктів через дофінансування, яке організують команди проєктів з допомогою спонсорів/доброчинців?

  • або впровадження проєктів відбудеться частково (тільки на зібрану суму)?

- чи жоден з проєктів не буде впроваджено, і власники РВ-токенів збережуть їх до наступного конкурсу?

 

БФ Молода громада #фондМолодаГромада, який надав кошти та підтримує цей конкурс  у співпраці з Рудківською міською радою, готовий підтримати майже будь-яке рішення мешканців на підставі їх самоврядування та прозорості до 21.08.22. А вже 22.08.2022 року остаточні результати конкурсу мають бути оголошені.

 

Створюємо власноруч своє майбутнє!

В нашій громаді як і у всій Україні майбутнє обов’язково буде щасливим!!!

    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень