ЗАПРОШЕННЯ авторам малюнків   для АРТОБ’ЄКТА «МОЯ УКРАЇНА»

Дата: 19.08.2022 14:23

Талановитих творців малюнків - дітей та дорослих Рудківської територіальної громади, в т. ч. наших гостей з числа внутрішньо переміщених осіб, які готували свої художні креативні ідеї для створення артоб’єкта «Моя Україна» ЗАПРОШУЄМО 23 серпня 2022 року об 11 год. в приміщення Рудківської бібліотеки (пл.Відродження, №22 м.Рудки) .

Ваше бачення сучасного і майбутнього України об’єднано в одну велику композицію - картину «Моя Україна», яку Ви зможете художньо довершити спільно.

Цей захід проводиться в рамках проєкту Благодійного Фонду «Молода Громада» та Рудківської міської ради за підтримки #Global Challenges Local Solutions Program на честь 31 річниці Незалежності України.