Привітання міського голови з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Дата: 23.08.2022 09:00

Дорогі жителі та гості Рудківської громади!

Вітаю Вас з Днем Державного Прапора України та

Днем Незалежності України!

Напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий - кольори неба і пшениці - символізують велику працю наших людей від сходу до заходу та з півночі до півдня.

Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну та її захисників. То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серця кожного українця віру в Перемогу над російським агресором.

Ми добре розуміємо, що омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас -  і в тилу, і на фронті.

Усі разом і кожен особисто відповідальні за долю своєї країни.

Нехай серця кожного наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Щиро бажаю швидкої ПЕРЕМОГИ нашій країні!

Хай спокій, щастя, любов та добробут запанують в кожному домі!

З повагою,

Рудківський міський голова                                        Іван ЛОЗИНСЬКИЙ