Нові можливості Рудківської територіальної громади Формуємо «Фонд громади» для регулярного фінансування проектів наших жителів!

Дата: 19.10.2022 13:36

Нові можливості

Рудківської територіальної громади

Формуємо «Фонд громади»

для регулярного фінансування проектів наших жителів!

Перша мета - накопичити 50 тис грн в оригінальний спосіб:

Робите добрі та корисні справи за які отримуєте РВ-токени (щось типу умовно цінного паперу, вартість 1 РВ-токена становить 50 грн). Ще до кінця листопада набираємо 50 тис. грн до “Фонду громади” за кількістю впроваджених мешканцями справ і проводимо конкурс проєктів.

За які саме корисні справи можна отримати РВ-токени цього разу?

СК1 "Гуманітарна допомога" - передбачено 400 токенів;

СК2 "Навчання"- передбачено 30 токенів;

СК 3 "Благоустрій територій Рудківської ТГ"- передбачено 220 токенів;

СК 4"Участь у заходах"(спрямовано на ВПО та ЗСУ) - передбачено 250 токенів СК 5 "Транспортування"(перевезення гум.допомоги для ВПО та ЗСУ) - передбачено 100 токенів.

Фіксація добрих справ та нарахування РВ-токенів здійснюється відділом інвестицій та економічного розвитку Рудківської міської ради (rudkyeconomika@gmail.com).

Докладніше за посиланням

Фонд конкурсу становитиме 50 тис. грн. і ці реальні кошти надасть БФ Молода громада #фондМолодаГромада та #Фонд ЗМІН@ZminFoundation ,Фото без опису

який підтримує цей конкурс,  у співпраці з Рудківською міською радою, ГО «Агенція розвитку м.Рудки». Готові підтримати майже будь-яке рішення мешканців на підставі їх самоврядування та прозорості.