Небезпека обмерзання та засніженості дахів і покрівель.

Дата: 20.12.2022 09:00

Власники, орендарі та користувачі будівель і споруд пам’ятайте про очищення снігу з дахів. Сніг, який  там лежить становить серйозну загрозу для конструкцій будівель і споруд, а також для людей особливо важливим є прибирання снігу з плоских дахів великої площі
тих з яких може дійти до зсуву снігу на інженерні мережі (водостічні труби, лінії електропередач та інші)   та на людей, котрі проходять під ними.
   Якщо цього ще не зробили то це останній дзвоник перед відлигою, що незабаром надійде.
Перший декілька сантиметровий шар став вже тугим, важким і скрижанілим шаром, через деякий час це також трапиться із лежачим на ньому свіжим снігом, збільшивши його вагу в кілька разів, якщо ви зробите це зараз, ви обмежите загрозу звусання снігу та утворення небезпечних бурульок, що утворюються  при перепаді  температур.