Шановні жителі та гості Рудківської громади!

Дата: 24.12.2022 18:48

Щиросердечно вітаю віруючих, які святкують народження Христа за григоріанським календарем!

Хай Господня сила та опіка будуть завжди поряд, зміцнять нашу віру, наповнять щедрістю наші серця та дадуть нам впевненості у майбутнє!

Хай родинна зустріч за різдвяним столом зігріє вашу душу, огорне вас

турботою та любов'ю!

Щиро зичу Вам мирного неба, здоров’я, щастя, добра і злагоди.

Нехай із першою різдвяною зіркою у Ваш дім зійде Боже благословення, яке стане запорукою миру, достатку, надії та впевненості, здійсняться найзаповітніші мрії.

Я щиро дякую кожному з вас за витримку та стійкість, а від нашої громади - дякую всім, хто боронить країну, а саме військовослужбовцям ЗСУ за мужність та героїзм, за те, що Україна вистояла.

За те, що Україна є. За те, що Україна буде.

З повагою,

Рудківський

міський голова                                                                                                                         І.Лозинський