A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Вітаємо переможця !

Дата: 27.12.2022 14:26
Кількість переглядів: 529

               

Рудківська міська рада                                                                            Фонд ЗМІН

 

Вітаємо переможця !

     

Проєкт №1, ФОП Наталія Омелюх, (салон краси «Престиж» у м.Рудки) став переможцем конкурсу підприємницьких ініціатив за дуже цікавою програмою “Фонд Рудківської громади”!

Метою цієї програми є економічний та соціальний розвиток нашої громади з використанням оригінальних механізмів. По-перше, 386 мешканців зробили добрі справи на користь громади на загальну суму більше ніж на 200 тисяч грн і отримали РВ-токенів на суму біля 50,000 грн. Це вже реальні гроші, які далі надаються (безвідсотково та беззаставно) на підтримку місцевих підприємницьких ініціатив у тимчасове використання (цього разу - до 4-х місяців). Рішення кому саме надати гроші на конкурсній основі приймали саме ті 386 мешканців, які і залучили ці гроші - шляхом виваженого голосування отриманими РВ-токенами. Після повернення грошей на програму “Фонд Рудківської громади” вони будуть надаватись за такою ж схемою бажаючим займатись власною справою. Крім того, організатори планують подвоїти суму, яку повернуть для подальшого використання!

Отже, Підтримуючи діяльність підприємця – переможця, Ви сприяєте успішному поверненню коштів у Фонд громади для подальшого інвестування!

 

Салон краси «Престиж» у м.Рудки чекає на Вас!    

Впровадження цієї програми відбувається в межах пілотування СТS (системи токенів громади) ініціативи “Розумна Взаємодія” фонду “Молода громада” за підтримки фонду ЗМІН та GFCF у співпраці з Рудківською міською радою, ГО «Агенція розвитку м. Рудки».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора