Оголошення! Конкурс на визначення  виконавця послуг з поводження з побутовими відходами

Дата: 13.01.2023 15:02

Рудківська міська рада оголошує конкурс на визначення  виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території Підгайчиківського старостинського округу (с.Підгайчики) та м. Рудки Самбірського району Львівської області.

1.Організатор конкурсу:

1.1. Рудківська міська рада Самбірського району Львівської області.

1.2.Юридична адреса: 81440, пл.Відродження, 1, м.Рудки Самбірського району Львівської області.

2. Підстава для проведення конкурсу:

Розпорядження  міського голови №198 (02-04) від 30.12.2022 року

3. Міссце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами участі в конкурсі: Фрей М.М. – перший заступник міського голови, моб. тел. 0672663991.

4.Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність матеріально - технічної бази, достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення ТПВ; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації; вартість надання послуг, наявності власного полігону побутових відходів чи потужностей утилізації або договору оренди з власником  об’єкта утилізації.

5.Характеристика території, де надаватимуться послуги з вивезення ТПВ:

загальна площа території 845 га; загальна кількість житлових будинків 1754, багатоквартирні житлові будинки – 59, одноквартирні житлові будинки – 1694, загальна кількість жителів 7210 осіб, кількість установ 112,  кількість осіб, що постійно перебувають в установах 1342, кількість контейнерних майданчиків – 8, контейнерів 32, протяжність доріг – 30694 км.

6.Характеристика об’єкту утилізації відходів:

Учасник надає підтвердження наявності власного полігону побутових відходів чи потужностей утилізації або договору оренди з власником  об’єкту утилізації.

7.Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсної пропозиції:

Спосіб подання - особисто або поштою у конверті,  на якому зазначаються повне  найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція. Конверти з конкурсними пропозиціями,  що  надійшли  після закінчення  строку  їх  подання,  не  розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

Місце подання - 81440, пл.Відродження, 1, м.Рудки Самбірського району Львівської області

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – 14.02.2023 року 11.00 год.

8. Спосіб та місце отримання конкурсної документації:

з конкурсною документацією можна ознайомитися за електронною адресою: https://rudkivska-gromada.gov.ua/rozporyadzhennya-miskogo-golovi-15-30-37-06-08-2018/ розпорядження рудківського міського голови №198 від 30.12.2022 року.

або отримати за адресою 81440, пл.Відродження, 1, м.Рудки Самбірського району Львівської області.