ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2023 09:00

Дорогі жителі та гості Рудківської громади!

Сьогодні, 22 січня, країна відзначає важливу подію в українській історії - на Софійському майдані Києва було ухвалення Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки 1919 року.

До цієї події українська нація йшла не одне століття. Покоління українських патріотів боролись за ідею створення Незалежної України. Багато хто з них поклав власне життя заради майбутньої державності

І саме, акт об’єднання українських земель в єдину державу є основоположним для історії новітнього українського державотворення, він засвідчує, що немає Східної і Західної України, є лише одна єдина незалежна, соборна й демократична держава і ми – єдиний народ!

Ми чітко усвідомлюємо, що маємо бути сильними і незламними, підтримувати одне одного, долати разом випробування. Пам’ятаємо, що сила духу, оптимізм, глибока віра та патріотизм роблять націю сильною і нездоланною.

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки.

Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності.

Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!

Слава Україні!

З повагою,

міський голова                                                                                       Іван Лозинський