Самбірське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує

Дата: 26.01.2023 09:06

24.01.2023 року інспекторським складом Самбірського районного управління ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з представниками поліції Самбірського РВП ГУ НП у Львівській області та працівниками Рудківської міської ради було проведено позапланове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с.Колбаєвичі, Рудківської МТГ, Самбірського району з метою попередження виникнення пожеж та загибелі у житловому секторі.
    Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Мешканцям пояснили, що почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі та загибелі людей на них. Всім вручили профілактичні листівки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру.
Самбірський відділ поліції ГУНП у Львівській області
Самбірське районне Управління ГУ ДСНС України у Львівській  області