ЛЬВІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ПОВІДОМЛЯЄ:

Дата: 03.02.2023 14:56

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО СТИХІЙНІ МЕТЕОРОЛОГІЧНІ ЯВИЩА

/IIрівень небезпечності/ CМЯ-II № 03/01/- По території Львівської області: 04 лютого значний мокрий сніг та сніг, по півдню території сильний сніг. Подекуди налипання мокрого снігу, пориви вітру 15 – 20 м/с (західний з переходом на північний), хуртовини. На дорогах ожеледиця. (ІI рівень небезпечності, помаранчевий)

По місту Львову: 04 лютого значний мокрий сніг та сніг, налипання мокрого снігу. Вранці та вдень пориви вітру 15 – 20 м/с (західний з переходом на північний), хуртовини. На дорогах ожеледиця. (Iрівень небезпечності, жовтий) Попередження про сніголавинну небезпекув горах Львівської області: 03 – 05 лютого, у зв’язку з приростом снігу в горах Львівської області очікується помірна лавинна небезпека (2рівень, жовтий). Начальник Ігор ФЕДИК