Рудківська міська рада продовжує налагоджувати співпрацю з міжнародними організаціями

Дата: 07.02.2023 17:15

Рудківська міська рада продовжує налагоджувати співпрацю з  міжнародними організаціями, зарубіжними органами влади, які у воєнний час надають вагому підтримку нашій громаді, українському народу.

Днями від жителів громади Планкенфельс та за підтримки Dieter Schreiber,  Rudi Poser, Johannes Poser, Nicolai Teufel,  Jürgen Linhart, Stefan Hofmann (Німеччина),  надійшла чергова благодійна допомога у вигляді:

• Генераторів,
  • Карематів,
  • Спальних мішків,
  • Надувних карематів,
  • Пледів,
  • Засобів для підігріву їжі,
  • Ліхтарів,
  • Павербанків,
  • Рюкзаків,
  • Коштів у розмірі 1000 євро.

Гості, котрі відвідали Рудківську дитячу музичну школу, були особливо вражені талановитістю наших дітей, продемонстрованою мистецькою програмою: танцювальними композиціями, піснями та  різдвяними колядками.

« Ми щиро вдячні за дружню підтримку для України, зокрема і  Рудківської громади. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.   Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Передана допомога буде обовʼязково використана за призначенням та спрямована тим, хто її потребує. Так, днями, завдяки вашій гуманітарній підтримці ми забезпечили 18 військовослужбовців необхідними речами. Сподіваємося, що після війни ми будемо співпрацювати та обмінюватися досвідом»,  - зазначив міський голова Іван ЛОЗИНСЬКИЙ. В знак дружби керівник громади подарував розмальований Рудківською музичною школою трофей із зони бойових дій.