До уваги мешканців Рудківської територіальної громади!

Дата: 13.02.2023 17:20

УВАГА!!!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ Рудківської територіальної громади!

Нагадуємо по території Рудківської територіальної громади проходять ПІДЗЕМНІ КАБЕЛЬНІ ЛІНІЇ ЗВ’ЯЗКУ. Згідно постанови КМУ  № 135 від 29 січня 1996 р. «Про затвердження Правил охорони ліній електрозв’язку» у межах охоронних  зон  ліній  зв’язку  і навколо випромінюючих споруд електрозв’язку без письмової згоди операторів   телекомунікацій,   а   також   без   присутності   їх представника ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

• виконувати різного  виду  будівельні,  монтажні,  вибухові  і земляні роботи,   а   також   розрівнювати   грунт   за  допомогою бульдозера, екскаватора,  скрепера,  грейдера та іншої землерийної техніки;
  • проводити сільськогосподарські  земляні  роботи  на   глибині більш як 0,3 метра;
  • проводити геологознімальні, розвідувальні, геодезичні та інші роботи,  пов’язані  з  бурінням  свердловин  та взяттям проб грунту;
  • саджати дерева,   розташовувати   польові   стани   (табори), утримувати худобу, складати матеріали, корми, добрива, розпалювати вогнища, влаштовувати стрільбища;
  • облаштовувати проїзди та стоянки автотранспорту, тракторів та інших механізмів;
  • перевозити   великогабаритні   вантажі   під  проводами  ліній

електрозв’язку;

Роботи  в  охоронних  зонах мають виконуватись відповідно до Умов проведення робіт у межах  охоронних  зон  кабельних  і  повітряних  ліній електрозв’язку.

НЕ ДОПУСКАЙТЕ ПОШКОДЖЕНЬ КАБЕЛЬНИХ ЛІНІЙ ЗВ’ЯЗКУ!

Порушники Правил охорони ліній зв’язку, а також особи винні у пошкодженні кабельних ліній зв’язку несуть відновідальність згідно

законодавства України за ст. 360 ККУ (п. 3 під час дії військового стану на території України), а при порушенніПравил охорони ліній електрозвязку” – до адміністративної відповідальності за ст.147 КУпАП з подальшою компенсацією завданої матеріальної шкоди.

Для погодження і отримання письмового Дозволу на проведення робіт в охороній зоні кабельних ліній зв’язку, а також щоб викликати представника для контролю за проведенням робіт, Вам потрібно звернутись до представництва ТОВ «Атраком» за адресою:    м. Львів вул. Пимоненка 3

або за тел.: +38 098 094 72 89,+38 (032) 297 15 51