❗️❗️❗️НЕ НЕХТУЙТЕ сигналом «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»

Дата: 21.02.2023 11:35

Україна платить високу ціну за те, щоб майбутні покоління жили у мирній, суверенній та незалежній державі. Вкрай важливо, щоб кожен з нас докладав максимум зусиль, аби наблизити нас до Перемоги!

❗️Тому ми вкотре нагадуємо про необхідність дослухатися до наших порад, які не тільки рятують життя, а й наближають нас до Перемоги.

❗️❗️❗️Щоразу, коли лунає 🔈сигнал повітряної тривоги ⚠️спускайтесь у найближче укриття.

І пам’ятайте Перемога з кожним днем ближче! І все буде Україна💙💛