ВЕСНА І ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ!

Дата: 24.03.2023 16:07

ДОВГООЧІКУВАНА ВЕСНА ТІШИТЬ НАС ТЕПЛОМ І ПЛЕКАЄ НАДІЮ НА МИР!

Весняні, сонячні дні кличуть всіх жителів Рудківської територіальної громади  на ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ власних садиб, подвір'їв, вулиць, місць для відпочинку, пам’ятних та історичних місць!

Радують око доглянуті садиби, квітники, паркани, садочки, вулиці наших жителів. Ми маємо на кого рівнятися!!! Однак, потрібно ще дуже багато докласти сил щоб кожна садиба, прилегла вулиця виглядала якнайкраще, була обличчям свого господаря, а кожне село і місто Рудки – обличчям цілої громади.

Нехай наше мирне місто і наші мирні села тішать погляд героїчних воїнів, які відвідують рідних під час короткотривалих відпусток!

Виділіть кілька годин часу, щоб зробити Рудківщину привабливою для гостей та самих себе!

З пропозиціями та проханнями звертатися у Рудківську міську раду, Рудківське ВУЖКГ, до старост старостинських округів.