A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Програма «єРобота»: на Львівщині створять більше тисячі нових робочих місць

Дата: 28.03.2023 09:49
Кількість переглядів: 55

У Львівській області завдяки програмі «єРобота», що стартувала у липні торік, реалізовують 477 успішних проєктів.

З них 100 початківців тільки відкрили власну справу, 301 діючий підприємець і 76 юридичних осіб працюють над розширенням бізнесу.

Як інформують у Львівському обласному центрі зайнятості отримавши позитивне рішення про надання мікрогрантів у розмірі від 50 до 250 тисяч гривень, підприємці зобов’язалися створити 1140 нових робочих місць у таких сферах економіки як оптова та роздрібна торгівля, ведення діяльності у переробній промисловості, а також у галузі тимчасового розміщення та організації харчування. Загалом на Львівщині освоять 112 млн грн грантових коштів.

«Станом на 24 березня 407 учасників програми, яким надійшли кошти у вигляді мікрогрантів для започаткування або розвитку бізнесу, забезпечили новими місцями праці 1045 осіб, – розповів директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. – Цього року внаслідок розгляду документів у перших двох хвилях ще 44 претенденти із Львівщини отримали позитивне рішення про надання мікрогрантів на загальну суму 10,4 млн гривень».

Найбільш поширені види діяльності: переробна промисловість, надання послуг у сферах охорони здоров’я, краси, відпочинку, харчування, робота у сфері торгівлі та інші.

Дехто з учасників програми розвиватиме фермерське господарство.  У вигляді обов’язкових податків і зборів 2,1млн грн грантових коштів уже повернули до казни.

На сьогодні завершили опрацювання заявок, поданих у межах третьої хвилі, за результатами якої рекомендували до розгляду комісії Державного центру зайнятості ще 42 нових учасників програми «єРобота».

Подати заяву на отримання мікрогрантів можна на порталі «Дія» (https://bit.ly/3NpFdDn), процедура описана за посиланням. Перевірку ділової репутації претендента на отримання коштів проводить АТ «Ощадбанк», а остаточне рішення ухвалює Державний центр зайнятості після оцінки бізнес-плану.

Консультаційну підтримку з питань отримання мікрогранту на відкриття або розвиток бізнесу можна отримати у підрозділах Львівського обласного центру зайнятості (контакти), телеграм-каналі ЛОЦЗ @DCZ_Lviv, а також у телефонному режимі за номерами: 096 682 51 83 або (0322) 33 01 67. Деталі про онлайн-консультації у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ – за посиланням.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора