В громаді тривають турніри до Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку

Дата: 28.03.2023 10:00

25 березня 2023 року, напередодні Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку, у Рудківській територіальній громаді на базі ОЗ «Рудківська СЗШ I-III ст. імені Володимира Жеребного» відбувся турнір з волейболу «Разом до перемоги».

У турнірі взяли участь 6 команд ЗЗСО:

1. ОЗ «Рудківська СЗШ I-III ст. імені Володимира Жеребного»;

2. Рудківська гімназія

3. Чайковицький НВК «СЗШ I-III ст. – ДНЗ»

4. Новосілківський ЗЗСО I-III ст.

5. Луківський ЗССО I-III ст.

6. Хлопчицький ЗЗСО I-III ст.

Почався турнір із виконання Державного Гімну України, а також хвилиною мовчання усі присутні вшанували наших воїнів, котрі загинули в боротьбі за Україну.

З привітальним словом до учасників турніру звернулись: Рудківський міський голова – п. Іван Лозинський, заступник міського голови – п. Роман Біндас, вчитель фізичної культури ОЗ «Рудківська СЗШ I-III ступенів ім. Володимира Жеребного, а за сумісництвом ведучий заходу – п. Володимир Руслабудов та директорка ОЗ «Рудківська СЗШ I-III ст. імені Володимира Жеребного» п. Надія Кондрашова.

Боротьба за 1 місце тривала більше 4-ох годин, кожен гравець запекло боровся за перемогу.

Під час перерви піднімали настрій танцями – колективи студії «SMILE» підготували для учасників декілька танцювальних флешмобів.

Отже, в підсумку загальнокомандні призові місця посіли:

1-МІСЦЕ: Хлопчицький ЗЗСО I-III ст.

2-МІСЦЕ: Луківський ЗССО I-III ст.

3-МІСЦЕ: Чайковицький НВК «СЗШ I-III ст. – ДНЗ»

Також наступні гравці отримали заслужені титули цього турніру:

«Кращий нападаючий» - Брийовський Ростислав (ОЗ «Рудківська СЗШ I-III ст. імені Володимира Жеребного»)

«Кращий розігрувач» - Блащук Денис (Рудківська гімназія)

«Кращий ліберо» - Павліш Денис (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.)

Однією з небагатьох дівчат, які брали участь у турнірі була – Гавецька Ярина, яка отримала приз глядацьких симпатій від міського голови.

Команди призери нагороджені кубками, медалями та грамотами, а кожній команді-учасниці було вручено волейбольний м’яч (за фінансової підтримки Рудківської міської ради).

Турнір відбувся з ініціативи вчителів фізичної культури Рудківської ТГ за сприяння Рудківського міського голови – Івана Лозинського.

Дякуємо усім тренерам та учасникам за ці змагання та емоції.

Дякуємо ЗСУ, нашим незламним воїнам за можливість проводити спортивні заходи та турніри у цей буремний, небезпечний час. Слава Україні - Героям Слава!

Разом до перемоги!

Фото без описуФото без опису