В Україні визначатимуть волонтера та благодійника року: як подати заявку на участь

Дата: 06.04.2023 10:11

Національний конкурс «Благодійна Україна – 2022»

Заявки на конкурс приймають до 30 квітня 2023 року.

Стартує набір заявок на участь в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2022». Це щорічний конкурс, покликаний підтримати волонтерський та благодійний рух України.

Цьогоріч організаторами є «Асоціація благодійників України».

Конкурс має на меті сприяти розвитку благодійництва в Україні, поширити назагал інформацію про найкращі практики у сфері благодійництва, а також відзначити благодійників та волонтерів, які реалізували значні проєкти у час повномасштабної війни.

Загалом переможців визначатимуть у 25 номінаціях, як колективних, так індивідуальних. Серед них: благодійність великого, середнього та малого бізнесу, колективне волонтерство, всеукраїнська благодійність, регіональна чи місцева доброчинність. А також доброчинність у різних галузях (охорона здоров’я, освіта тощо), благодійник року, допомога з-за кордону.

Детальніше про кожну з номінацій та про те, хто може подавати заявки читайте за посиланням.

Переможці Конкурсу визначаються в окремих номінаціях колегіальним рішенням Національної експертної ради.

Останній термін подачі заявок для участі в Конкурсі «Благодійна Україна2022» – 30 квітня 2023 року (включно). Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на офіційному сайті: https://blagoukraine.org. У соцмережs Facebook: BlagodijnaUkraina, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com.

Оргкомітет конкурсу: тел. +380671640411 (у робочий час).