Привітання міського голови з святом Святого Входу Господнього в Єрусалим або ж Вербною неділею!

Дата: 09.04.2023 09:05

Дорога рудківська громадо!

Щиро вітаю з Великим Християнським святом

Святого Входу Господнього в Єрусалим або ж Вербною неділею!

Поки у мирних містах освячуємо гілочки верби, у багатьох прекрасних куточках нашої держави ворог не припиняє стріляти. Та попри війну і звірства окупантів, ворогу не вдається зламати нашу віру та оптимізм.

Бажаю кожному з нас зустріти свято Входження Ісуса в Єрусалим, як входження Сина Божого у наші душі, серця, життя, наші домівки. Нехай вербова лоза, яка є передвісником воскресіння Христа, стане символом перемоги добра над злом.

З повагою,

міський голова                                                                                  Іван ЛОЗИНСЬКИЙ