На Великдень комендантська година залишається без змін

Дата: 12.04.2023 11:30

Важлива Інформація

Про це поінформував начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Другий рік поспіль відзначатимемо Воскресіння Христове в умовах воєнного стану. У зв’язку з цим тривалість комендантської години у нашій області залишається незмінною – з 00:00 до 05:00. Це означає, що з 00:00 до 05:00 не можна перебувати на вулиці та у громадських місцях без спеціальних перепусток і документів, що посвідчують особу»,- пояснив очільник області.

Богослужіння у храмах області заплановані таким чином, що у Велику суботу їх будуть завершувати до початку комендантської години, а у Великодню неділю – розпочинати після комендантської години, з урахуванням часу на доїзд до церков.

«Не забувайте про ницість ворога. Подбайте про свою безпеку. Не ігноруйте повітряних тривог. Пам’ятайте про тих, завдяки кому ще один Великдень настане – наших захисників і захисниць, які зараз на передовій», - наголосив Максим Козицький.