Департамент соцзахисту ЛОВА запрошує приєднатися до телеграм-каналу «Інформпортал Захисників та Захисниць України»

Дата: 12.04.2023 15:26

ТГ Канал

Канал створили для інформування ветеранів, членів сімей, учасників російсько-української війни зі Львівщини про новини у ветеранській сфері.

На каналі можна дізнатись про зміни у законодавстві. Тут публікують актуальні державні та обласні програми підтримки, громадські ініціативи, актуальні питання, роз'яснення щодо виплат та бюджетних державних й обласних програм.

Також тут можна знайти оголошення про заходи, активний відпочинок для ветеранів та членів їх сімей, що прагнуть об'єднуватись та активно проводити час.

«Ви можете знайти інформацію, де шукати підтримку, зокрема психологічну та юридичну допомогу. Також тут розміщують інформацію про різноманітні гранти на навчання. Та інші актуальні запити: як відновити втрачене посвідчення учасника бойових дій, куди звернутися, якщо шукаєш безвісти зниклого військовослужбовця, де шукати допомогу військовому, який втратив кінцівку та потребує протезування. На ці та інші запитання ви знайдете відповідь»,- зазначили у департаменті соціального захисту населення Львівської ОВА.

Приєднатися до телеграм-каналу можна за посиланням: https://t.me/ukrainewar2014