Для військових та цивільних стартував проєкт «Як ти, брате?», покликаний допомагати людям в час війни

Дата: 13.04.2023 16:38

Як ти, брате?

Засновником проєкту є автор прикладних посібників, які навчають, як правильно розмовляти у час війни на ті чи інші теми з різними людьми.

«Як ти, брате?» - це волонтерська ініціатива, що навчає військових та цивільних надавати допомогу одне одному під час війни.  Засновник проєкту — психотерапевт і соціальний психолог Антон Семенов. Разом з командою він розробляє посібники, які містять прості та дієві алгоритми взаємодії в різних ситуаціях.

«Через війну людей з травматичним досвідом багато, а психотерапевтів на всіх не вистачить. Тому кожен з нас може стати трошки психотерапевтом для тих, кому потрібна допомога», - зазначив Антон Семенов.

Посібники безкоштовні. У них можна дізнатись. Як правильно розмовляти про травматичний досвід людини, як підтримувати стосунки на відстані, як говорити з дітьми під час війни, як розмовляти з тим, хто втратив близьку людину.  Замовляйте або завантажуйте посібники за посиланням

Нагадаємо, що в Україні створили телеграм-канал для інформування ветеранів, членів сімей, учасників російсько-української війни про новини у ветеранській сфері. Приєднатися до телеграм-каналу можна за посиланням: https://t.me/ukrainewar2014