Дата: 19.04.2023 09:20

1.jpg

Великодні подарунки із привітаннями від Рудківського міського голови Івана ЛОЗИНСЬКОГО отримали гості нашої громади, які  на даний час проживають у Рудківському будинку милосердя. Це 15 громадян із  Харківської та Луганської  областей,  що були вимушені покинути свої домівки внаслідок жорстокого вторгнення російського агресора на територію нашої держави. Освячення Великодніх  страв провів о.Володимир  храму УГКЦ Пресвятої Євхаристії м.Рудки, який звернувся до присутніх із теплими побажаннями.

«Поруч із нами є сім’ї, які з різних причин опинилися у складних життєвих обставинах та яким необхідна також і  наша підтримка. Нажаль, сьогодні не усі родини мають змогу зібратись за святковим Великоднім столом, але спільними зусиллями ми подолаємо ворога та відбудуємо Україну», - наголосив Іван ЛОЗИНСЬКИЙ.

Щира подяка усім хто долучився до цієї події та зокрема ФОП Білик, яка безкоштовно надала плетені кошички.

Разом ми подолаємо будь-які негаразди.

4.jpg

5.jpg