A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Проекти рішень виконавчого комітету за 2023 рік

Дата: 20.04.2023 09:45
Кількість переглядів: 154

КВІТЕНЬ

Про підсумки проведення опалювального сезону 2022-2023 років та заходи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років

Про виконання міського бюджету Рудківської міської ради  за І квартал  2023 року

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку

Про внесення змін та доповнень до посадової інструкції начальника відділу ЦНАП та працівників відділу ЦНАП виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області

Про режим роботи аптек, закладів торгівлі та ресторанного господарства на території Рудківської міської ради на період дії режиму воєнного стану

Про затвердження Списку громадян Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи для надання їм одноразової грошової допомоги

Про надання дозволу ГЕНГАЛО І.І. на   звернення щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації земельної ділянки (пай) розміром 1.85 га. від імені малолітньої дитини ГЕНГАЛО В.Р.

Про надання дозволу СОРОКІВСЬКІЙ М. І. на    звернення щодо надання дозволу на виготовлення    технічної документації на  земельну ділянку (пай) розміром   2.0 га., де ¼ має малолітня дитина СОРОКІВСЬКА М. Т.  

Про внесення змін та доповнень до посадової інструкції начальника відділу ЦНАП та працівників відділу ЦНАП виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області

Проь присвоєння нової адреси житловому будинку у с.Конюшки Тулиголівські Самбірського району, на вул. Центральна, №65 за заявою гр. ДЄДКОВОЇ О.І.

Про надання дозволу  ФОП ШВЕЦЬ-МАТКІВСЬКІЙ І.Р. на тимчасову торгівлю на орендованому окремому конструктивному елементі благоустрою комунальної власності  на вул. Валова , №3 у м.Рудки 

Про надання дозволу  ФОП ШПАК М.М. на тимчасове використання елементу благоустрою комунальної власності  на вул. Центральна, у с.Погірці для розміщення тимчасової споруди 

Про присвоєння адреси земельній ділянці та торговому кіоску у м.Рудки Самбірського району, на вул. Валова,за заявою гр. ТОРГАНА І.Я.

 

ТРАВЕНЬ

Про присвоєння нової адреси житловому будинку та земельній ділянці у м.Рудки Самбірського району, на вул. Залізнична, 36Б за заявою гр. ГРИНИК О.Б.

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Реконструкція каналізаційних мереж центральної частини м. Рудки Самбірського району Львівської області» Коригування.

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Рудківської міської ради від 20.04.2023 року №98 «Про режим роботи аптек, закладів торгівлі та ресторанного господарства на території Рудківської міської радина період дії режиму воєнного стану»

Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Рудківської міської ради та її складу

Про затвердження  Положення про порядок призначення та реєстрації помічника дієздатній фізичній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт аварійної ділянки фасаду адмінбудівлі Рудківської міської ради за адресою: пл. Відродження,1, м. Рудки» 

Про затвердження протоколу №4 засідання комісії з питань надання одноразової адресної допомоги мешканцям Рудківської територіальної громади

Про підготовку до відзначення Дня захисту дітей

Про затвердження планової мережі закладів освіти Рудківської міської ради на 2023-2024 навчальний рік

Про виконання заходів з питань легалізації виплат заробітної плати і зайнятості населення в громаді

Про надання дозволу Рудківському ВУЖКГ на списання двох гідрантів

Про присвоєння адреси незакінченому будівництву льонозаводу в с.Вістовичі Самбірського району, на вул. І.Франка за заявою гр. ГОРОДИСЬКОГО В.А.

Про схвалення проекту рішення " Про затвердження Методики  розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Рудківської міської ради Самбірського  району Львівської області»

 

ЧЕРВЕНЬ

Про створення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України при Рудківській міській раді затвердження її персонального складу та положення

Про функціонування системи надання адміністративних послуг жителям населених пунктів Рудківської територіальної громади

Про надання дозволу  ФОП БІЛИК О.А. на тимчасову торгівлю на орендованому окремому конструктивному елементі благоустрою комунальної власності –тротуарі на вул. Валова у м.Рудки біля міського ринку         

Про надання дозволу  ФОП ГРИЦАК В.П. на тимчасову торгівлю на орендованому окремому конструктивному елементі благоустрою комунальної власності  біля магазину на вул. Валова , №3 у м.Рудки 

Про надання дозволу ДП «Молодість» Київської МДА на тимчасове платне користування частиною приміщення Народного дому м.Рудки»

Про вихід із членів особистого селянського господарства жительки с.Новосілки-Гостинні ГРИЦУХ Г.М.

Про присвоєння адреси житловому будинку у с.Подільці Самбірського району, на вул. Рудківська, 4А за заявою гр. ДУДА А.І.

Про присвоєння нової адреси житловому будинку у с.Чайковичі Самбірського району, на вул. Степана Бандери, 4 за заявою гр. ПИЛИПЧАК Л.Б.

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт автомобільної дороги комунальної власності по  вул. І. Франка (від будинку 27 до будинку 59) у м. Рудки Самбірського району Львівської області»

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт автомобільної дороги комунальної власності по  вул. Степана Бандери у м. Рудки Самбірського району Львівської області»

Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації об’єкту «Капітальний ремонт автомобільної дороги комунальної власності по  вул. Залізнична в м. Рудки Самбірського району Львівської області»

Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації об’єкта будівництва «Реконструкція вуличного освітлення в с. Новий Острів Самбірського району Львівської області»

Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації об’єкта будівництва «Реконструкція вуличного освітлення по вул. Центральна та вул. Рудківська в с. Подільці Самбірського району Львівської області»

Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав гр. ДОБРЯНСЬКОГО В.О.

Про надання дозволу ДОБИНДІ Л.П. на зняття реєстрації місця проживання та на реєстрацію місця проживання неповнолітньої ВОЙТАНОВИЧ В. П. та малолітньої ВОЙТАНОВИЧ А. П.

Про дозвіл на зрізання дерева породи туя які ростуть на вул.Самбірська, 1 у м.Рудки за зверненням гр.Мариняк Н.М.

Про присвоєння нової адреси житловому будинку у с.Вишня Самбірського району, на вул. Зелена, 43 за заявою гр. РЕВЕРИ М.П.

Про присвоєння адреси нежитловій будівлі – баня у с.Чайковичі Самбірського району, вул.Спортивна за заявою гр. КОТЕЛЬКО П.А.

Про присвоєння адреси нежитловій будівлі – склад у с.Хлопчиці Самбірського району, «Урочище Хлопчиці» за заявою гр. БАГАНА В.М.

Про надання дозволу  ФОП ГНИП І.М. на розміщення відкритого літнього майданчика на пл.Відродження  у м.Рудки         

Про повідомну реєстрацію  колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Рудківського центру надання соціальних послуг Самбірського району Львівської області на 2023-2027 роки

Про вихід із членів особистого селянського господарства жительки с.Новосілки- Гостинні СЕМЕНЯК М.О.

Про присвоєння адреси житловому будинку у с.Вістовичі Самбірського району, на вул. Діброва, 4 за заявою гр. ПРОЦЬ М.П.

Про надання дозволу ФОП СЕНІВ Л.М. на розміщення пересувного атракціону та тимчасове використання об’єктів благоустрою на території Рудківської міської ради

Про присвоєння адреси нежитловій будівлі – у м.Рудки Самбірського району, вул. Самбірська за заявою гр. ВАСЬКІВ А.П.

Про встановлення тарифу на послуги поводження з побутовими відходами (вивезення ТПВ), що надає ПП «Пара-Мир» по Михайлевицькому старостинському округу Рудківської міської ради (села Михайлевичі, Вістовичі, Шептичі)

Про затвердження нового складу експертної комісії Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області

Про створення Координаційного центру підтримки цивільного населення при виконавчому комітеті Рудківській міській раді Самбірського району Львівської області

Про дозвіл на зрізання трьох дерева породи верба які ростуть на вул.Садова, 49 у м.Рудки за зверненням гр.КОРОЛЬКОВА В.С.

Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту виконавчого комітету Рудківської міської ради на 2023 рік

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Реконструкція вуличного освітлення по вул. Центральна та вул. Рудківська в с. Подільці Самбірського району Львівської області»

Про затвердження протоколу №5 засідання комісії з питань надання одноразової адресної допомоги мешканцям Рудківської територіальної громади

Про затвердження коефіцієнту співвідношення кількості пасажирів, які мають право на безплатний проїзд і платних пасажирів у загальному обсязі перевезень  на ІІ квартал 2023 р.

Про направлення до суду подання про призначення опікуном ДРАГАНА Володимира Богдановича, 2000 року народження над повнолітньою недієздатною особою ТОРЧИНОВИЧ Володимиром Івановичем, 1948 року народження

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Реконструкція вуличного освітлення в с. Новий Острів Самбірського району Львівської області»

 

ЛИПЕНЬ

Про надання дозволу батькам на постановку, реєстрацію/перереєстрацію, зняття транспортного засобу від імені неповнолітньої дитини.

 

Про виконання міського бюджету Рудківської територіальної громади за  І півріччя 2023 року

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

 

СЕРПЕНЬ

Про внесення змін у додаток № 2 рішення виконавчого комітету Рудківської міської ради №121 від 27. 06. 2018 року «Про затвердження Положення «Про встановлення щомісячного розміру плати за навчання в Рудківській дитячій музичній школі»

Про призначення В. ЩЕРБ’ЯКА опікуном дитини позбавленої батьківського піклування Д. ЩЕРБ’ЯКА.

Про надання дозволу МІКЛЯШЕВИЧ Л.Я. на укладання договору дарування житлового приміщення (будинку) та земельної ділянки КУЛІШ О.М.

 Про надання дозволу ЧАПЛІ Д.Д. на  звернення щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації земельної ділянки (пай)  розміром 1.36 га. від імені малолітньої дитини ПІТУСЬ О.Г.

Про надання дозволу ГЕНГАЛО І.І. на оформлення, підписання, реєстрацію правовстановлюючих документів на земельні ділянки (пай) від імені малолітньої дитини ГЕНГАЛО В.Р.

 Про створення прийомної сім’ї та влаштування дитини.

«Про схвалення Переліку платних послуг, що можуть надаватись закладами культури (бюджетними установами) відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області» та Порядку надання послуг закдами культури Рудківської територіальної громади

Про затвердження протоколу №6 засідання комісії з питань надання одноразової адресної допомоги мешканцям Рудківської територіальної громади

Про створення постійно діючої комісії на  визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами  (вивезення ТПВ) на території Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області

Про оголошення  конкурсу на визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення ТПВ) на території Рудківської міської ради  Самбірського району Львівської області

Про включення обєктів комунальної власності до Переліку другого типу

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт автомобільної дороги комунальної власності по  вул. Залізнична в м. Рудки Самбірського району Львівської області»

 Про схвалення проєкту Програми приватизації (відчуження) майна комунальної власності Рудківської міської ради на 2023-2024 роки.

Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації об’єкта будівництва «Будівництво  пожежного резервуара для збирання ливневої води за адресою: пл. Відродження, 27, м. Рудки, Самбірський район, Львівська область»

Про організацію та проведення заходів з нагоди Дня молоді, Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

Про призначення та реєстрацію помічником НАЗАРКО Миколу Корнельовича, 1969 року народження, для фізичної дієздатної особи НАЗАРКО Марії Миколаївні, 1947 року народження, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки

Про направлення до суду подання про призначення опікуном ІЛЬКІВ Дмитра Богдановича, 2000 року народження над повнолітньою недієздатною особою ДОЩАК Богданом Мар’яновичем, 1956 року народження

Про схвалення Положення про медичний пункт тимчасового базування КНП «Луківська АЗПСМ» Рудківської міської ради Самбірськолго району Львівської області

Про присвоєння адреси житловому будинку у с.Вістовичі Самбірського району, на вул. Зелена за заявою гр. СОЛТИС Г.Б.

Про надання дозволу ПП ДОВГАЙ С.О. на проведення гастролей цирку та встановлення цирку - шапіто «Wonderland»   у м.Рудки  на території Рудківської міської ради        

 

Про присвоєння нової адреси житловому будинку у м.Рудки Самбірського району, на вул. Залізнична,41/2 за заявою гр. КРАВС М.І.

Про зарахування у список на виділення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва у с.Луки ПУРДЯК Т.Є.

 

Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років

 

Про готовність закладів освіти Рудківської міської ради до нового 2023-2024 навчального року

 

Про стан медичного обслуговування населення Рудківської територіальної громади

 

Про затвердження протоколу №7 засідання комісії з питань надання одноразової адресної допомоги мешканцям Рудківської територіальної громади

Про розгляд заяви гр. РЕПЕЦЬКОГО Г.М. щодо включення у список для отримання земельної ділянки з метою індивідуального житлового будівництва в м.Рудки

Про присвоєння адреси житловому будинку у с.Вишня Самбірського району, на вул. Вишнева за заявою гр. БАЛЯБА Б.Я.

 

Про присвоєння адреси житловому будинку у м.Рудки Самбірського району, на вул. Довженка за заявою гр. ШМАНЬКО М.І.

 

Про направлення до суду подання про призначення опікуном РОМАНЯК Галину Михайлівну, 1977 року народження над повнолітньою недієздатною особою ШУМИК Анелею Ярославівною, 1954 року народження

 

Про направлення до суду подання про призначення опікуном ВІЛЬХИ Ігоря Олеговича, 2000 року народження над повнолітньою недієздатною особою ВІЛЬХОЮ Ярославом Євстахійовичем, 1961 року народження

 

Про направлення до суду подання про призначення опікуном ГАВРОН Івана Ярославовича, 1994 року народження над повнолітньою недієздатною особою РАДОВИЧ Іриною Василівною, 1990 року народження

 

Про включення обєктів комунальної власності до Переліку другого типу

 

Про зарахування у список на виділення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва гр.ЛАВРІВ О.П. у с.Погірці

Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці  у м.Рудки Самбірського району, на вул. Довженка за заявою гр. ГУРАЛЬ М.Я.

Про безкоштовне харчування учнів Ваньковицького ЗСШ І-ІІ ступенів

 

Про безкоштовне харчування вихованців у ЗДО «Дивосвіт» с. Підгайчики Рудківської міської ради

Про безкоштовне харчуванняучнів Луківського закладу ЗСШ І-ІІ ступенів

 

Про виділення коштів на безоплатне харчування учнів в Чайковицькому НВК «СЗШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» 

 

Про виділення коштів на безкоштовне харчування учнів опорного закладу «Рудківської ЗСШ І-ІІІ ступенів імені Володимира Жеребного»

Про виділення коштів на безоплатне харчування учнів Підгайчиківської ЗСШ І-ІІІ ступенів

Про виділення коштів на безоплатне харчування учнів в Чайковицькому НВК «СЗШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» 

Про безкоштовне харчування учнів Вощанцівського закладу ЗСШ І-ІІ ступенів

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень