До уваги бюджетних організацій області: інформація щодо постачання природного газу

Дата: 01.05.2023 09:35

Постачання Природного Газу (1)

25 квітня 2023 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову № 394 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022 р. № 812».

Нею внесли зміни до Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам.

Постанова передбачає, що ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» постачає з 1 вересня 2022 р. по 31 серпня 2023 р. (включно) природний газ бюджетним установам на умовах договору постачання, укладеного з цим товариством за ціною, що становить 16390 гривень з урахуванням податку на додану вартість за 1000 м3 газу (без урахування тарифу на послуги з транспортування природного газу для точки виходу та коефіцієнта, який застосовується у разі замовлення потужності на добу наперед).

Детальніше зі змінами, які вносяться в постанову можна ознайомитись за https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-postanovy-kabinetu-ministriv-ukrainy-vid-19-lypnia-2022-r-812-394-250423