A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Ціна на газ для побутових клієнтів залишається незмінною

Дата: 01.05.2023 14:55
Кількість переглядів: 99

Ціна На Газ

В рамках річного тарифного плану «Фіксований» Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» залишила без змін тариф на газ для населення – 7,96 грн/м3 з ПДВ без вартості розподілу (доставки) на період з 1 травня 2023 року по 30 квітня 2024 року.

На виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №572 «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП», опублікували річні тарифи на природний газ для населення. 

Так, в рамках річного тарифного плану «Фіксований» Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» залишила без змін тариф на газ для населення – 7,96 грн/м3 з ПДВ без вартості розподілу (доставки) на період з 1 травня 2023 року по 30 квітня 2024 року. 

Нагадаємо, що відповідно до положень пункту 5.5 розділу V Типового договору розподілу природного газу, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2498, споживач, що є побутовим, зобов’язаний щомісяця станом на 1 число знімати фактичні показання лічильника газу та упродовж п’яти календарних днів (до 5 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ в один із таких способів:

1) через особистий кабінет на сайті Оператора ГРМ;

2) за телефоном;

3) шляхом зазначення показань у сплаченому рахунку (квитанції абонентської книжки) Оператора ГРМ;

4) на електронну адресу. 

Разом з тим інформуємо, що ГК «Нафтогаз України» формує платіжки щомісяця 10–15-го числа. Сума до сплати розраховується на основі даних про спожитий газ, які передає оператор газорозподільних мереж (АТ «Львівгаз»).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень