«Природа нам – як рідний дім»: митців Львівщини запрошують долучитись до конкурсу

Дата: 02.05.2023 11:53

Конкурс

Учасники можуть поділитись своїми малюнками, світлинами, віршованими або прозовими творами.

Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства та редакція журналу «Довкілля України» повідомляють, що триває прийом робіт на конкурс «Природа нам – як рідний дім».

До участі запрошують талановитих, закоханих у красу рідного краю, юних митців – художників, фотографів і письменників.

Організатори чекають на:

– малюнки;

– світлини;

– віршовані або прозові твори.

Творчі роботи потрібно надсилати на пошту редакції журналу – dovkilua@gmail.com, обов’язково зазначити ім’я, прізвище, вік та адресу проживання.

Підсумки конкурсу підіб’ють у Всесвітній день охорони навколишнього середовища – 5 червня.

Усі роботи опублікують у черговому номері видання «Довкілля України», а найкращі учасники отримають подарунки на згадку.