Старша вікова група Рудківської ТГ здобула перемогу у II етапі обласного футбольного фестивалю «Золотий Колос» у м. Старий Самбір.

Дата: 02.05.2023 12:33

29 квітня команди Рудківської ТГ у трьох вікових групах взяли участь у II етапі обласного футбольного фестивалю «Золотий Колос» у м. Старий Самбір.

Спершу подякуємо організаторам за те, що організовують подібні заходи та дарують емоції юним спортсменам!

А тепер похвалимось тим, що старша вікова група Рудківської ТГ здобула перемогу!

Молодша та середня здобули досвід та запекло боролися за перемогу!

Дякуємо тренерам за підготовку та підтримку команд!

А учасникам дякуємо за те, що вони у нас такі є! Гарні, спортивні, змотивовані та просто найкращі

Пишаємось Вами!

Відрядженню команд посприяв міський голова Іван Лозинський та відділ культури, туризму, молоді та спорту.

До наступних перемог!

А зараз додатково ловіть ще маленький фотозвіт наших юних спортсменів!