До 15 травня триває прийом робіт на Всеукраїнський конкурс «Переможна марка юних натуралістів»

Дата: 05.05.2023 10:32

Конкурс Національна Марка

До участі у конкурсі запрошують учнівську молодь 5-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Завдання конкурсу полягає у створенні натуралістично-патріотичної марки та в заохоченні молоді до піднесення національного духу.

Конкурсна робота, яку потрібно подати для участі в конкурсі – це патріотичний малюнок формату А4 на тему відновлення України, збереження національної української культури, вшанування пам’яті героїв та героїнь України.

Прийом конкурсних робіт триває до 15 травня 2023 року.

Роботи потрібно надсилати за адресою: Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, м. Київ, вул. Вишгородська, 19 (з поміткою: «Переможна марка юних натуралістів»), обов’язково кур’єрською доставкою.

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами відповідного ступеня, а володарі Гран-прі – авторськими свідоцтвами. Роботи переможців будуть презентуватися в Київському головпоштамті АТ «Укрпошта», на стенді комітету Верховної Ради з питань освіти, науки, інновацій та в Міністерстві освіти і науки України.

Конкурс «Переможна марка юних натуралістів» проводиться Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України з метою формування патріотичних поглядів як духовно-морального принципу особистості, творчих потенціалів учнівської молоді, формування любові до української творчості та належного вшанування пам’яті героїв та героїнь України.

Додаткову інформацію можна отримати за електронною адресою: alinayarts2000@nenc.gov.ua