A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Школа безпеки відкрита!!!

Дата: 08.05.2023 10:29
Кількість переглядів: 65

Школа безпеки відкрита!!!

В рамках реалізації гранту 2 рівня програми BraVo, у м.Самбір Львівської області відбулась довгоочікувана мить,  урочисте відкриття «Школи безпеки» - простору, яке змодельоване у стандартну квартиру ( кухня, спальня та вітальня ) для навчання дітей швидкому реагуванню при надзвичайних ситуаціях. Це перша школа в Україні яка дасть можливість майбутньому поколінню навчатись рятувальній справі, а також правилам пожежної, техногенної та мінної безпеки. Дана школа розрахована для дітей дошкільного та шкільного віку. Самбірське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області запрошує усіх відвідати дану школу. Безпека дітей – понад усе!

Самбірська районна організація Товариства Червоного Хреста України реалізувала проєкт, в рамках співпраці із Самбірським районним управлінням Головного управління Державної служби з Надзвичайних ситуацій у Львівській області, в приміщенні яких і знаходиться відтепер "Школа безпеки". В рамках проєкту закуплено меблі та додаткове обладнання для імпровізованої домівки, де діти  зможуть навчитися як діяти при пожежі, затопленні, а також вчитися надавати першу допомогу. 

Цей проєкт в подальшому сприятиме підвищенню обізнаності дітей щодо поведінки у надзвичайних ситуаціях та буде підсилювати позитивний імідж Товариства Червоного Хреста України. На відкритті простору "Школа безпеки" взяв участь міжрегіональний фахівець з розвитку організацій та волонтерства Департаменту організаційного розвитку Національного комітету Товариства Червоного Хреста України - Євгеній Вдовиченко.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень