Спалення сухостою на відкритих ділянках карається штрафом до 6 тисяч гривень

Дата: 16.05.2023 09:47

Спалення Сухостою (1)

Через необережне поводження з вогнем на відкритих територіях за минулу добу, 15 травня, на території Львівської області, зафіксували 6 пожеж сухої трави.

До ліквідації займань сухостою залучили 6 одиниць спецтехніки та 15 чоловік особового складу.

Рятувальники Львівщини вкотре нагадують, що спалювання сміття, сухої трави, чагарників та іншої рослинності є заборонене, а також карається законом у вигляді штрафу:

- для громадян від 3 060 до 6 120;

- для посадових осіб 15 300 до 21 420

Пам'ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин та більше того вогонь може забрати життя людини.

Жителі Львівщини, не допускайте пожежі сухої трави та пильнуйте ситуацію у своєму населеному пункті. Тільки свідома поведінка і суворе дотримання правил пожежної безпеки допоможе уникнути неприємних наслідків.

У такий складний час, в умовах воєнного стану свідомо нищити свою ЗЕМЛЮ - спалюючи суху траву – це ЗЛОЧИН!