Запрошуємо на тренінг «Фінансові можливості для підсилення українського підприємництва»

Дата: 29.05.2023 16:30

Залучити до 8 млн грн на розвиток свого бізнесу можливо! Запрошуємо підприємців Рудківської територіальної громади дізнатися як це зробити.

Інвест офіс спільно з ПРООН в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу розробили навчальну програму для мікро, малого та середнього бізнесу.

Дата: 8 червня 2023 року, початок 12:00.

Воркшоп відбудеться офлайн у м. Самбір, готель "Соната".

Розкажуть Вам як і де шукати фінансові можливості для бізнесу, які нюанси та правила написання грантових заявок, та також попрактикуєтеся у підборі програм фінансування.

Навчання проводять експерти/-ки Інвест офісу, які щодня допомагають бізнесу залучати кошти від державних і міжнародних фондів та представники/-ці міжнародних та українських фондів.

Участь безкоштовна, за попередньою реєстрацією: https://bit.ly/406vqqE

Після реєстрації менеджер/-ка зателефонує Вам і повідомить дату проведення заходу у громаді або найближчому місті. У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся за вказаним вищевказаним телефоном.

Контактна особа:

Степан Рішко, менеджер Інвест офісу, +38 096 187 71 13

Захід організовує команда Інвест офісу за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. В рамках реалізації програми ми організуємо ряд офлайн та онлайн навчань для підприємців з визначеної теми. Щоб дізнатися дату наступних подій слідкуйте за оновленнями на сторінці Інвест офісу у фейсбук або звертайтесь за вказаним телефоном.