A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Військовослужбовець у полоні: які виплати може отримати його родина

Дата: 09.06.2023 10:43
Кількість переглядів: 50

Фото умовне (3)

Роз’яснення підготували у Міністерстві оборони України.

За військовослужбовцями, захопленими в полон або безвісно відсутніми, зберігаються виплати в розмірі посадового окладу за останнім місцем служби, окладу за військовим званням, надбавки за вислугу років, інших щомісячних додаткових видів грошового забезпечення, яке виплачується щомісячно сім’ям зазначених військовослужбовців (пункт 6 статті 9 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»).

Крім того, у разі встановлення такого факту особа та/або члени її сім’ї можуть отримати державну допомогу в розмірі 100 000 грн.

Виплата грошового забезпечення здійснюється з дня захоплення військовослужбовців у полон або заручниками членам сімей військовослужбовців за їхньою заявою на ім’я командира (начальника, керівника) військової частини (установи, організації).

Інформацію про те, які документи додаються до заяви, строки подання і її розгляд, а також про випадки відмови у виплаті, можна знайти у статті за посиланням: http://surl.li/hudrk

Важливо! Виплата грошового забезпечення членам сімей військовослужбовців, які добровільно здалися в полон, самовільно залишили військові частини (установи, організації), місця служби або дезертирували, не здійснюється.

Нагадаємо, що на Львівщині працює Регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, де надають інформаційно-консультативну та необхідну профільну підтримку сім’ям полонених та зниклих безвісти, а також допомогу звільненим з полону в проходженні реабілітації та постреабілітаційних заходів.

Звернутися до Центру можна за телефоном Гарячої лінії: +380322295754 (з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 17:00 – для запису на прийом, та з 10:00 до 16:00 – для консультації по телефону). Адреса центру – вул. Коперника, 17, м. Львів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень