Інформацію про житлову субсидію можна переглянути в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг ПФУ

Дата: 16.06.2023 16:26

Вебпортал Електронних Послуг

Пенсійний фонд України (ПФУ) реалізував можливість перегляду повідомлень про результати прийнятих рішень щодо призначення/непризначення/відмову у призначенні житлових субсидій.

Їх розмістили в особистому кабінеті заявника на вебпорталі електронних послуг ПФУ.

Щоб ознайомитись з  інформацією про призначену житлову субсидію, необхідно зробити кілька кроків:

Крок 1. Зайдіть на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua

Крок 2. Авторизуйтесь за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) або Дія.Підпису, або GOV.UA. Увійдіть в особистий кабінет.

Крок 3. У меню зліва оберіть рубрику «Мої повідомлення».

Крок 4. У вікні, яке з’явиться на екрані, перейдіть у «Індивідуальні повідомлення» та ознайомтесь з текстом повідомлення про прийняте рішення щодо житлової субсидії.

Повідомлення Про Субсидію