Допомогти з вигулом або адопцією: у львівській Домівці врятованих тварин адаптовуються евакуйовані тваринки

Дата: 16.06.2023 16:33

Домівка 4

Домівка врятованих тварин – львівський притулок на території регіонального ландшафтного парку «Знесіння», який у часі війни став прихистком для евакуйованих тварин.

Днями у притулку збільшилася кількість врятованих тварин з регіонів, які затопило через підрив Каховської ГЕС 6 червня, зокрема, до Львова волонтери привезли 72 собаки та 96 котів.

У притулку домашні улюбленці чекають на нових господарів.

Допомогти тваринам також можна і фінансово, надіславши благодійний внесок:

БО БФ «Домівка Врятованих Тварин»
ЄДРПОУ:44086841
IBAN: UA773052990000026006031017177
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Картка ключ: 5169 3305 2375 2514
Картка Приват:
4149 6293 8110 7192 Орест Залипський
PayPal domivka_@ukr.net

У Домівці також зазначають, що є можливість вигулу собак – щодня з 10.00 до 19.30 – або ж можна просто прийти і познайомитися з мешканцями притулку, серед яких – врятовані єноти, коні, мавпи, різні птахи, а для котів облаштовують котячий будиночок.

Нагадуємо, що Домівка врятованих тварин знаходиться за адресою: вул. О.Довбуша, 24 у м. Львів. Детальніше за телефоном: 0730000075. Інстаграм-сторінки: @shelter_domivka та @shelter_domivka_adopt