Інформуємо роботодавців про вимоги законодавства щодо неповнолітніх працівників

Дата: 19.06.2023 10:42

Як правильно оформити неповнолітнього працівника - Державна служба України  з питань праці

На виконання Плану заходів Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці щодо реалізації положень Національного плану спільних заходів щодо зниження рівня незадекларованої праці, виробничого травматизму та сприяння відновленню економіки на 2023 рік, Конвенції Міжнародної організації праці «Про заборону та негайні заходи щодо ліквідації найгірших форм дитячої праці» від 17.06.1999 № 182, ратифікованої Законом України від 05.10.2000 № 2022-III, та листа Державної служби України з питань праці № ЦА-2464/1/2.1-23а від 05.06.2023 «Про відзначення Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею», інформуємо роботодавців про вимоги законодавства щодо неповнолітніх працівників шляхом розміщення буклетів, що додаються, на офіційних веб-сайтах, сторінках у соціальних мережах органу місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що входять до сфери його управління та/або перебувають у комунальній власності тощо, в тому числі закладів освіти.

ДОДАТОК 1

ДОДАТОК 2