У львівському «Охматдиті» батьки можуть обстежити слух діткам від 0 до 2-х років

Дата: 19.06.2023 14:39

Перевірка Слуху

Отримати таку медичну послугу можна швидко, безоплатно та з використанням найсучасніших методів впродовж місяця.

«Мами діток до 2-ох років! У вас є підозри, що ваш малюк недочуває? Ваша дитина не пройшла скринінг слуху у пологовому будинку? Чи є у маляти затримка мовного розвитку? Якщо Ви відповіли «так» хоч на одне із запитань - ця інформація для Вас!»,-  зазначають у Львівській обласній дитячій лікарні «Охматдит».

Відтак, в «Охматдиті» впродовж місяця обстежуватимуть слух діток від 0 до 2-ох років: швидко, якісно, ефективно, безоплатно та з використанням найсучасніших методів.

«Діагностика буде відбуватися об'єктивними методами, які визначають чи є проблеми зі слухом у маляти і чи потребує дитина поглибленого обстеження», - розповіли у медзакладі.

Запис на обстеження за телефоном:+38 (068) 033 11 70.

Фото - ілюстративне.