Безкоштовне професійне навчання для ветеранів війни на Яворівщині: деталі

Дата: 19.06.2023 16:34

Підтримка Ветеранів (1)

Відповідно до чинного законодавства, коштом державного бюджету Управління соціального захисту населення Яворівської РДА організовує роботу для скерування пільговиків до навчально - виробничих закладів щодо проходження професійної перепідготовки.

Навчання діє для осіб, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності.

Для отримання послуги з професійної перепідготовки пільговик повинен звернутися із заявою до управління соціального захисту населення за адресою м. Яворів вул. Шевченка, 8. Телефон 2-13-80

Перелік необхідних документів:

• копія паспорта та ідентифікаційного коду;
  • копія пільгового посвідчення ;
  • копія документа, що підтверджує безпосередню участь в АТО або забезпеченні її проведення з перебуванням безпосередньо в районах проведення АТО у період її проведення, що засвідчена підписом учасника АТО.