До уваги підприємців Рудківської територіальної громади

Дата: 20.06.2023 16:26

3й пітчинг підприємницьких ідей для отримання поворотного гранту, Рудківська ТГ

Рудківська громада у спіпраці з благодійним фондом «Молода громада» оголошують конкурс підприємницьких проєктів з використанням CTS (Системи Токенів Громадян) у нас в громаді за підтримки Глобального фонду для комьюніті фондів.

У конкурсі проектів можуть брати участь мешканці Рудківської громади віком від 16 років, які мають підприємницьку ідею з позитивним впливом на розвиток своєї громади та покращення її привабливості.

Всі проекти рекомендовано завершити до 30 вересня 2023 року

Основні етапи конкурсу:

1. Подача проекту:  до 26 червня 2023р 14.00 (за київським часом)  за посиланням тут

2. Онлайн пітчинг проектів на платформі ZOOM (3-хвилинна презентація проєктів авторами для інфесторів - власників РВ-токенів): 28 червня 2023р, початок 15.00

3. Голосування РВ-токенами інвесторами (власниками РВ-токенів): 28.06.2023 - 30.06.2023

4. Підведення підсумків та оголошення переможців на посадковій сторінці пілотування .- 30.06.2023

5. Фінансування проектів-переможців та їх впровадження.

Бюджет пітчингу складається з суми РВ-токенів розподілених між інвесторами громади і дорівнює

50 000грн. УВАГА!, ця сума бюджету складається з кількості проголосованих токенів, тобто за умови голосування 100% всіма власниками РВ-токенів!

Ідеї проектів залежать від Вашої уяви та натхнення та спрямовані на покращення в громаді!
Цей конкурс проектів є завершальним етапом третього 4-місячного циклу пілотування CTS у нас в громаді. Детальніше за посиланням: посадкова сторінка .
З усіх питань пишіть на molodagromada@gmail.com